EXTOL 8872102 215mm

Záhradnícke nožnice 215mm SK5. Záhradnícke nožnice - dvojstupňový zámok nožníc umožňuje nastavenie rukoväte pre malú aj veľkú ruku - nôž z kvalitnej SK5 ocele - rukoväť...
Garantovaný nákup z Rent.sk

Na sklade • 1 variant9 €100 % • 68 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,9 €95 % • 153 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €100 % • 117 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant5 €7 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do mesiaca • 1 variant10,9 €92 % • 187 213 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €100 % • 43 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,5 €87 % • 1 333 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant3,5 €96 % • 932 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,49 €93 % • 1 675 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená zárukaZdarma95 % • 18 013 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Priemer stríhanej vetvy
2 cm
Dĺžka
21.5 cm

Kvalitné nožnice, super ostré, ľahko sa s nimi strihá. Veľká spokojnosť. Odporúčam.

• , zakúpené v ABCnáradie

2 cm
Dĺžka
21.5 cm

Záhradnícke nožnice 215mm SK5. Záhradnícke nožnice

• dvojstupňový zámok nožníc umožňuje nastavenie rukoväte pre malú aj veľkú ruku
  • nôž z kvalitnej SK5 ocele
  • rukoväť zmäkčená gumovým povlakom

Do 3 dní • 1 variant2,2 €96 % • 4 204 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v ABCnáradie