Fiskars P32 Solid 111180

1.6 cm
Dĺžka
19.7 cm

• , zakúpené v StavbaEU.sk

Po 5 minutách používania (stríhala som slabé výhonky muškátov) sa zlomili, tovar som musela vrátiť, moja reklamácia sa vybavuje.

• kvalitné, mám ich už overené z predchádzajúceho nákupu

Priemer stríhanej vetvy
1.6 cm
Dĺžka
19.7 cm

Odolné dvojčepeľové záhradné nožnice Fikskars Solid P32 sú vhodné najmä pre strih čerstvých konárov a výhonkov. Kľúčové vlastnosti: Optimalizované pre rýchle strihanie tenších čerstvých konárov Veľmi odolné nožnice Praktický zámok čepeľou pre bezpečné prenášanie Špecifikácia: Šířka55mm Délka197mm Výška19mm Hmotnost182g

3zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v StavbaEU.sk

• kvalitné, mám ich už overené z predchádzajúceho nákupu
    • žiadna
  • , zakúpené v IBO.sk

skvelé aj pre ženu

Iba na tenké konáre!

Doporučujeme

Hrozne, isla som vyzdvihnut tovar, ktory bol zaplateny, nemala som platny, max 7 dnovy covid test, tak mi tovar nevydali i ked sa vydava na dvore, ze Mall nejake rozumne riesenie nevymysli pre tych, ktori si iba vyzdvihuju tovar?!

• 2× som používal a už nerez
  • , zakúpené v Landema.sk

ľahké, kvalitné

• , zakúpené v Landema.sk

• ľahký, kvalitný

• Fiskars su vzdy kvalitne, ostre, dobre sadnu do zenskej ruky